Tweehonderd lekkere vegetarische gerechten voor elke dag

Een nieuwe kijk op eten

00-Een-nieuwe-kijk-op-eten1

Anna Jones begon, elf jaar geleden, als leerling bij restaurant Fifteen in Londen, onder het wakende oog van Jamie Oliver.
Inmiddels werkt ze onder andere als culinair schrijver en ‘Een nieuwe kijk op eten’ is haar eerste kookboek.

Velen van ons willen nog maar enkele dagen per week vlees eten en zijn op zoek naar smaakvolle gerechten waarin groenten de hoofdrol spelen, zonder dat de recepten ellenlang worden.  .
Anna is er goed in geslaagd om recepten te verzamelen die aan die eis voldoen en waar gezonde granen, noten en zaden de seizoensgroenten begeleiden.

Het boek is lekker compleet, ontbijt, tussendoortjes, soepen, salades, hoofdgerechten, bijgerechten en zelfs zoete gerechten en gebak, aan alle onderdelen wordt aandacht besteed.

En voor diegenen die glutenvrij of veganistisch willen eten, is er aan het einde van het boek een speciale index.

Een nieuwe kijk op eten van Fontaine Uitgevers is te koop bij de boekhandel voor € 29,95 (ISBN 978 90 5956 537 1).

Geef een reactie